Tuleviku 4, Rakvere | +372 443 9400 | tammehambaravi@gmail.com

Meie kliinikust

Tamme Hambaravi pakub kvaliteetset ortodontilist ja müofunktsionaalset ravi. Meie spetsialistid kasutavad kaasaegset tehnoloogiat ja erinevaid ravivõimalusi, et tagada kiire ja tõhus tulemus.

Patsientide rahulolu on meie jaoks väga oluline!

Meie naiskond:
Dr. Piret Tamm – Ortodont
Dr. Ann Rebane – Ortodont
Triin Kivipõld – Müofunktsionaalne terapeut
Kaire Erala – Ortodontia assistent
Helen Kalm – Ortodontia assistent
Lidija Trubina – Registraator
Ave Vaab – Registraator

Dr. Piret Tamm

Dr. Piret Tamm on kogenud ortodont, kellel on pikk haridustee ja professionaalne taust.

Ta lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna  1997. aastal ja internatuuri 1998. aastal, kus omandas  hambaarsti kutse.  Jätkas erialaseid õpinguid ja praktikat omandamaks ortodondi kutset. Aastal 2004 sooritas Tartu Ülikoolis residentuuri lõpueksami ortodontia erialal ja omandas ortodondi kutse.

Dr. Tamm on oma erialal töötanud juba üle 25 aasta ning tal on laialdased kogemused. Ta töötab  Rakveres ortodondina lõpetamisest alates, esmalt 15 aastat Rakvere Hambapolikliinikus ning alates 2012. aastast Tamme Hambaravis.

Dr. Tamm on alati olnud pühendunud oma tööle ning täiendanud end järjepidevalt nii Eestis kui ka välismaal.

Dr. Tamme professionaalset taset kinnitab Eesti Ortodontide Seltsi pädevussertifikaat, mille säilitamiseks tuleb iga viie aasta tagant oma erialast pädevust tõestada.

Dr. Tamm on Eesti Ortodontide Seltsi liige selle asutamisest alates.

Dr. Tamm on pühendunud ja hooliv ja annab alati endast parima, pakkumaks patsientidele parimat võimalikku ravi.

Dr. Ann Rebane

Dr. Ann Rebane on tõeliselt andekas ortodont, kes on oma erialal juba pikka aega tegutsenud.

Ta lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna stomatoloogia eriala 2009. aastal ning on sellest ajast alates silma paistnud oma kõrge kvalifikatsiooni ja pühendumusega. Dr. Rebane omandas ortodondi kutse Tartu Ülikooli residentuuris ja lõpetas selle 2015.

Dr. Rebane on end pidevalt erialaselt täiendanud nii Eestis kui ka välismaal, et pakkuda oma patsientidele parimat võimalikku ravi.

Dr. Rebane töötab ortodondina Tamme Hambaravis juba alates 2013. Omab erialast töökogemust ka Tallinnas AS Maxillas.

Dr. Rebane on ka Eesti Ortodontide Seltsi liige ja omab ortodondipädevussertifikaati, mis tõestab tema professionaalset taset.

Tema haridustee, rahvusvaheline kogemus ja pidev erialane enesetäiendamine on aidanud tal saada oma erialal tunnustatud spetsialistiks ning tema patsiendid võivad olla kindlad, et nad saavad tema käest parimat võimalikku ravi.

Triin Kivipõld

Triin Kivipõld on terapeut, kes on oma tööle pühendunud ja pidevalt ennast täiendamas.

Terapeut Kivipõld töötab müofunktsionaalse terapeudina Tamme Hambaravis alates 2018 aastast.

Eelnev kogemus hambaarsti assistendina ja erialane õpe Tartu Ülikooli juures ja välismaal on Triinust teinud oma ala spetsialisti, kes oskab müofunktsionaalseid probleeme märgata , diagnoosida ja igale patsiendile õige lahendus leida.

Triin täiendab end Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis ja erialastel täiendustel nii Eestis kui ka välismaal.

Terapeut Kivipõld on tõeliselt pühendunud oma tööle ning on suureks abiks neile, kes vajavad abi normaalsete näo funktsioonide, nagu neelamine, hingamine, mälumine, kujundamisel ja treenimisel. Triin saavutab kergelt hea kontakti ka lapspatsientidega, on kannatlik ja rahulik.